В Україні стартувала програма виплат коштів на відновлення житла: як подати заявку в “Дії”

З 10 травня стартувала програма “єВідновлення”, у межах якої українці зможуть отримати кошти на ремонт їхніх домівок, які постраждали через війну.

“єВідновлення – це грошова допомога від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Максимальна сума – 200 тис грн.

Відправити заяву про отримання виплати можна в застосунку Дія”.

Кошти нараховуються, якщо житло:

пошкоджене через напад Росії після 24 лютого 2022 року

підлягає відновленню

розміщене на неокупованій території

не було повністю відремонтоване самостійно.

Кошти можна витратити на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми єВідновлення.

Як отримати допомогу:

1. Повідомте про пошкоджене майно в застосунку Дія. Якщо робили це раніше, повторно не потрібно
  2. Відкрийте рахунок єВідновлення
  3. Заповніть заяву через застосунок Дія

“Далі з вами зв’яжеться спеціальна комісія, щоб домовитись про огляд житла. Це потрібно, щоб встановити збитки та розрахувати суму виплат. Після огляду Дія сповістить про рішення комісії.

https://t.me/diia_gov/2907?embed=1 Гроші будуть зараховані на картку єВідновлення. Витратити їх можна протягом 12 місяців”.