Автошкола для людей з інвалідністю: які документи необхідні та куди звертатись на Львівщині

Перша така автошкола в нашій області запрацювала на базі Львівського державного університету внутрішніх справ у сервісному центрі МВС 4649 за адресою: село Зимна Вода, вул. Городоцька, 16.

Там можна отримати послуги з вивчення теорії та здобути практичні навички водіння автомобіля, скласти теоретичний та практичний іспити – після чого отримати посвідчення водія. Навчання проводять індивідуально або у складі змішаних інклюзивних груп, які об’єднують як осіб з інвалідністю, так і без інвалідності.

На навчання майбутніх водіїв виділяють 11 тижнів, з яких 4 тижні це теорія та 7 – практика. В одній групі буде не більше ніж 30 осіб. Також ви можете призупинити навчання і продовжити його пізніше з того місця, де ви закінчили.

Щоб стати слухачем такої автошколи потрібно просто подати заявку та медичні документи. До слова, аналогічні заклади функціонують не лише на Львівщині, а ще в чотирьох областях – Київській, Хмельницькій, Кіровоградській та Дніпропетровській. Проєкт реалізовує МВС України за ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської.

Записуватись на навчання й отримувати послуги з водіння зручно та доступно за адресою: Львівський державний університет внутрішніх справ. Львівська область, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1. Телефони для довідок: (032) 261-57-01; (067) 407-42-88; (067) 924-04-24.