Американські благодійники відвідали Центр для ВПО у Неслухові

Наші добрі друзі зі США продовжують підтримувати громади в умовах повномасштабної війни та надають необхідну допомогу нашим мешканцям і вимушено переселеним українцям.

“Відтак днями разом із американськими меценатами відвідали Центр для ВПО у Неслухові.Зокрема, обговорили проблеми та потреби, що на часі для наших співгромадян, які шукають прихисток. Також спільно із партнерами зі США будемо працювати над тим, аби максимально швидко та якісно надавати допомогу тим, хто переїжджає до нас із зон активних бойових дій”,- розповіла голова Львівської РВА Христина Замула..

Нагадаємо, Центр для ВПО є простором, де люди можуть отримати матеріальну та психологічну підтримку. Тут надають послуги щодо забезпечення житлом, медичного обслуговування, освіти та психологічної реабілітації.

Також, за словами Христини Замули, гості завітали у Жовтанці до сімʼї Процик, яка організувала для діток табір – активне, веселе та корисне літнє дозвілля.

Аби потішити дітвору, привезли їм подарунки та взяли участь у забавах.

“Стільки дитячого сміху я не чула давно! Навіть сама на мить поринула у безтурботне дитинство.Бо саме щастя малечі мотивує нас продовжувати працювати, будувати та перемагати!Вдячні сімʼї Процик, що попри все для них пріоритет – діти! Адже вони – наша надія та майбутнє країни!”,- підсумувала очільниця Львівського району.