Біля найвищого флагштока області за участю військовослужбовців провели урочистості до Дня Єднання

Сьогодні, 16 лютого, Україна відзначає День Єднання. У всіх куточках нашої держави відбуваються урочистості. Заходи відбулись і біля найбільшого на Львівщині флагштоку, що розташований поруч із Національною академією сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Так, сотні військовослужбовців та працівників навчального закладу, військовослужбовці інших військових частин й установ Львівського гарнізону взяли участь у піднятті жовто-синього прапору та виконали Гімн України. А на одному із військових містечок навчального закладу вихованці Академії вибудували символічний обрис мапи України.

Нагадаємо, що сьогодні, у День Єднання, урочисто підняли Державний прапор та виконали Державний гімн і біля Львівської ОДА. У заході взяли участь представники обласної, районної та міської влади, громадськості та ЗМІ. Детальніше за посиланням.

Фото – Національна академія сухопутних військ