«Маємо зробити все, щоб кожен житель області почувався в безпеці», – Максим Козицький на позачерговій сесії облради

Розпочалась позачергова сесія обласної ради, яку ініціював голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Сьогодні народні обранці ухвалюватимуть рішення щодо внесення змін до Комплексної програми «Безпечна Львівщина».

В межах сесії очільник Львівщини звернувся до присутніх та подякував за підтримку ініціативи.

«Учора відбулась президія облради і вже сьогодні ми маємо можливість підтримати новий рід військ Збройних Сил України – Сили територіальної оборони Львівщини, які потребують приміщень та фінансової підтримки. Наша злагодженість в діях та ухваленні рішень важлива, як ніколи. Маємо досягти спільної мети – зробити все, щоб кожен житель області почувався у безпеці», – наголосив Максим Козицький.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні відзначають День єднання. Цей день покликаний консолідувати українців, зміцнити їхню стійкість на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

«Символічно, що сесія відбувається саме в День Єднання, адже в першу чергу цей день означає любов, яка мотивує нас обороняти найважливіше – рідну землю та своїх рідних. Маємо змогу показати цілому світові та всій Україні, що Львівщина готова дати відсіч будь-якому агресорові. Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила. Зберігаймо спокій і любімо Україну та Львівщину реальними діями. Перемога буде за нами», – додав очільник ЛОДА.

До слова, в межах позачергової сесії ключовими питаннями стануть формування та фінансування підрозділів територіальної оборони на Львівщині. А також стан готовності Львівської області та вжиття невідкладних заходів у випадку виникнення надзвичайної ситуації.