k2FtbBdWr1

Благодійний велопробіг: бельгієць українського походження проїде всю Європу заради допомоги дітям з Сєвєродонецька

Міжнародна благодійна організація благодійного фонду «СОС дитячі містечка Україна» має на меті у 2021 році посилити свою діяльність. Зокрема, планують створити притулок для матерів із дітьми у складних життєвих обставинах у Сєвєродонецьку Луганської області.

З метою збору благодійних пожертв на відкриття притулку прихильник даної організації, громадянин Бельгії українського походження Ярема Венгринович, на волонтерських засадах здійснює міжнародний благодійний проєкт «RoadtoUkraine».

У межах проєкту Ярема подолає на велосипеді близько 2255 км шляху із міста Брюссель до батьківщини його української родини – міста Тернопіль, з’єднавши таким чином Бельгію та Україну у єдиному благодійному русі.

19 вересня пан Ярема вирушить зі Львова до Тернополя, долаючи останні 150 км шляху. Тож запрошуються усі небайдужі до доброї справи велосипедні спільноти для супроводження пана Яреми на цих 150-ти кілометрах дороги зі Львова до Тернополя.

Це гарна нагода підтримати такий захід і, таким чином, надати допомогу вразливим дітям та їх матерям.

Нагадаємо, Ярема вирушив у велотур в суботу, 28 серпня. Упродовж поїздки він долатиме шлях у понад 2000 кілометрів через Нідерланди, Німеччину, Чехію, Словаччину, та Польщу.

Детальніша інформація за посиланням: https://www.facebook.com/RTU.RoadToUkraine