«150 організованих колективів на Львівщині вакцинувалися, скориставшись послугами мобільних бригад з вакцинації», – Орест Чемерис

Отримати щеплення можна трьома шляхами: прийти у центр вакцинації у будь-який зручний час протягом дня, у пунктах вакцинації у закладах охорони здоров’я, а також викликавши мобільну бригаду – для організації вакцинації організованого колективу (понад 50 осіб). Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«150 організованих колективів на Львівщині вакцинувалися, скориставшись послугами мобільних бригад з вакцинації, і ще 51 – подали заявки. Це зручно і для медиків, і для охочих вакцинуватися. Адже бригада готується до щеплення конкретної кількості людей у визначений час, використовуючи один вид вакцини. Щоб сконтактуватися з мобільною бригадою, можна звернутися до закладів охорони здоров’я, де діють пункти вакцинації, у відділи охорони здоров’я на місцях або до департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації», – зазначив Орест Чемерис.

Окрім того, залишити заявку на вакцинацію мобільною бригадою можна у контакт-центрі Міністерства охорони здоров’я за номером телефону – 0 800 60 20 19.

Він також розповів, що епідситуація в області погіршується.

«Продовжуємо констатувати той факт, що захворюваність зростає. За останню добу провели понад 900 досліджень методом ПЛР, з них 70 – виявилися позитивними. Ще місяць тому на таку ж або більшу кількість проведених досліджень припадало від 20 до 30 позитивних випадків.

Окрім того, фіксуємо щоденне збільшення випадків госпіталізації пацієнтів. Місяць тому загальна кількість госпіталізованих складала близько 130 осіб. Зараз ця цифра досягла вже 200. Пацієнти, які звертаються за допомогою, є абсолютно різної вікової категорії. Значний відсоток молодих осіб госпіталізують з пневмоніями середньої важкості або важкими пневмоніями. Усі  вони є кисневозалежними», – розповів Орест Чемерис.

Очільник департаменту охорони здоров’я наголосив, що під час подовжених вихідних до Дня Незалежності центри вакцинації продовжуватимуть свою роботу.

«Ми пережили вже три хвилі ковіду, і кожна наступна була важча за попередню. Але перед початком осіннього періоду і навчального року, цього разу ми маємо перевагу – можливість вакцинуватися», – додав Орест Чемерис.

Він також повідомив, що нових випадків штаму «Дельта» на Львівщині не виявлено. Нагадаємо, раніше повідомляли, що ковід, викликаний новий штамом, зафіксували у семи осіб в області.

Графік роботи центрів вакцинації цього тижня можна знайти  за посиланням.