k2FtbBdWr1

14-17 грудня – зустріч громадських активістів з громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Представників громадських організацій, ініціативних груп та громадських рад з громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» запрошують на зустріч з Проєктом. Організатори зустрічі чекають на тих, хто готовий активно працювати для розвитку своїх громад та залучати до цього інших.

ЗбіГОвисько – так називається зустріч громадських активістів з громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Саме в такій простій і неформальній формі організатори заходу планують обговорити потреби громадського сектору маленьких громад та можливості співпраці в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Зустрічі відбудуться за графіком:

– Луцьк – 14 грудня,
– Львів  – 15 грудня,
– Полтава – 17 грудня.

Орієнтовний час вокршопів з 10:00 до 17:00 год. Детальна програма та інформація про місце проведення буде надіслана зареєстрованим учасникам.

Для участі необхідно зареєструватись за формою до кінця дня 2 грудня.

Нагадаємо, що 4 листопада, у Львові відбулося регіональне відкриття Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Під час заходу голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам та голови десяти громад-партнерів Проєкту в області підписали Угоди про наміри.

У Львівській області партнерами Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» стали Бродівська, Добротвірська, Оброшинська, Жидачівська, Жовківська, Рава-Руська, Городоцька, Сокільницька, Козівська, Золочівська громади.

Так, у межах реалізації Проєкту кожна громада-партнер отримає підтримку для підвищення інституційної спроможності органу місцевого самоврядування. За результатами аналізу спроможності та ІТ-аудиту громади сформують індивідуальний план підтримки кожної громади.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надаватиме громадам консультативну та методологічну допомогу, в тому числі шляхом проведення навчань, організації заходів щодо обміну досвідом та поширення кращих практик, впровадження е-рішень. Також для органів місцевого самоврядування буде доступний інструмент фінансової підтримки, а для організацій громадянського суспільства – інструмент грантів.

Детальніше за посиланням.