k2FtbBdWr1

Близько 200 млн грн з акцизного податку на пальне отримає Львівщина

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову про затвердження часток відрахування територіальним громадам акцизного податку з пального у другому півріччі цього року. Нагадаємо, ці частки залежать від обсягів реалізації пального на відповідних територіях у січні-червні.

Днями постанову опублікують, а кошти надійдуть вже в першій половині жовтня (казначейські органи мають два тижні на перерахування податку після опублікування постанови Уряду).

«За нашими підрахунками громадам Львівщини за третій квартал надійде близько 200 млн грн акцизного податку. Після цього податок надходитиме вже у звичному режимі, тобто, щодня», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Рішення Уряду забезпечить щоденний розподіл частини акцизного податку з пального між бюджетами місцевого самоврядування у другому півріччі 2021 року, а також дозволить розподілити між місцевими бюджетами 2,6 млрд грн податку, які станом на 28 вересня 2021 року вже накопичились на казначейському рахунку.

Реалізація цього документу позитивно вплине на розвиток регіонів та надасть можливість для їх належного фінансового забезпечення.