k2FtbBdWr1

У Львівстандартметрології проведуть вебінар з питання технічного регулювання

З метою підтримки інформаційно-просвітницької кампанії Мінекономіки для підвищення рівня інформованості бізнесу щодо змін у сфері технічного регулювання 30 вересня у ДП «Львівстандартметрологія» проведуть вебінар.

Темою заходу буде: «Технічне регулювання – ефективний механізм підвищення конкурентоздатності та економічного зростання для підприємств України». Сам вебінар розпочнеться об 11:00 год, підключатися можна буде з 10:30 год.

Спікерами заходу будуть представники керівної ланки ДП «Львівстандартметрологія», які окрім іншого розглядатимуть питання розроблення та впровадження систем управління на підприємствах Західного регіону України, зокрема й в розрізі протидії корупції.

Підніматимуть також питання можливості ДП «Львівстандартметрологія» надання послуг з оцінки відповідності продукції та послуг, проблемні питання у сфері сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій.

Учасники вебінару обговорять також:

– діяльність випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» щодо проведення оцінки відповідності продукції;
– особливості організації метрологічних робіт в ДП «Львівстандартметрологія» під час пандемії COVID-19;
– організацію метрологічного обслуговування лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я під час пандемії COVID-19;
– стандартизацію в Україні: технічні умови – один з видів нормативних документів і вимоги до них.

Питання можна буде поставити в режимі онлайн під час проведення вебінару, в чаті або надіслати їх заздалегідь на електронну адресу pr.lvivstandartmetrology@gmail.com.

Про свій намір взяти участь у вебінарі можна повідомити за телефоном (032) 261 60 30.

Зареєструватися на участь у вебінарі можна також на сайті комунікативної платформи з технічного регулювання в Україні.