k2FtbBdWr1

«Схід і Захід разом»: Львівщину відвідали 30 школярів з Донеччини та Луганщини

Три дні провели на Львівщині діти з Донеччини та Луганщини у межах Всеукраїнського спортивно-патріотичного проєкту «Схід і Захід разом». Організувала візит Львівська обласна організація ФСТ «Колос» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА. 

У перший день школярі відвідали «Арену Львів». Тут мали можливість відчути себе відомими футболістами, приміряти місце головного тренера, побачити форму з автографами легенд світового футболу.

У другий день на учасників чекали змагання з трьох видів спорту: футзалу на штучному покритті серед юнаків, з паркового волейболу серед дівчат та тенісу настільного серед юнаків та дівчат. А в перерві між змаганнями – спілкування з школярами Львівщини та Івано-Франківщини.

У загальнокомандному заліку першими стали юнаки і дівчата Львівської області, срібні нагороди дісталися команді Івано-Франківської області, бронзові призери змагань – спортсмени Донецької області.

Нагадаємо, Всеукраїнський спортивно-патріотичний проєкт «Схід і Захід разом» відбувається щорічно. Спочатку дорослі команди Львівщини та Івано-Франківщини вирушають на Схід та змагаються у шести видах спорту. Найкращих визначають в індивідуальному та командному заліках. Цьогоріч збірна Львівщини на змаганнях у Святогорську виборола другу сходинку п’єдесталу.