Бюджетна комісія схвалила внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік

На сесії Львівської обласної ради, що відбудеться 7 грудня, розглянуть проєкт рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету Львівської  області на 2021 рік», згідно з яким пропонують перерозподілити видатки обласного бюджету на суму понад 23 млн грн  для вирішення першочергових соціальних питань, завершення окремих об’єктів (проєктів) у межах виконання обласних програм. Відповідний проєкт рішення схвалили сьогодні на засіданні депутатської комісії облради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За зверненнями головних розпорядників коштів – департаментів Львівської ОДА – фінансовий ресурс пропонується скерувати:

– галузі охорони здоров’я на виплату заробітної плати, пільгових пенсій, забезпечення витратними матеріалами та медикаментами медичних закладів,  придбання   медичного обладнання, тощо на загальну суму 10,1 млн грн;

–  галузі культури на фінансову підтримку Дрогобицького ансамблю пісні і танцю «Верховина» – 2,8 млн грн;

– галузі фізичної культури  на виплату заробітної плати та розрахунки за спожиті енергоносії; облаштування спортивних майданчиків у Радехівській, Жовтанецькій, Дрогобицькій, Великолюбінській, Боринській, Старосамбірській, Стрийській, Городоцькій та Новояворівській територіальних громадах  у загальній сумі 4,2 млн грн;

– галузі туризму на співфінансування проєкту «Велокарпатія» – 1 млн грн;

– галузі економіки та капітального будівництва – 4,9 млн грн.

«При перерозподілі коштів обласного бюджету першочергово враховували пропозиції керівників структурних підрозділів ЛОДА. Так, в результаті обговорень, бюджетна комісія вирішила скерувати перерозподілені кошти, зокрема, на капремонт будівлі ЗДО «Білочка» в с.Верхня Білка Пустомитівського району Львівської області», а також капітальний ремонт фасаду з впровадженням енергозберігаючих технологій Городоцького ЗДО №2 (ясла-садок) «Калинонька», на реконструкцію адмінбудинку в селі Воля-Баранецька Самбірського району Львівської області під дитячий садок та інші об’єкти. 7 грудня відбудеться крайня в цьому році, підсумкова сесія Львівської обласної ради, де депутати розглянуть запропоновані зміни. Сподіваємось, що рішення приймуть одноголосно із врахуванням усіх пропозицій», – прокоментував підсумки засідання  бюджетної комісії заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.