k2FtbBdWr1

«Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України»: делегація з Німеччини відвідала Червоноград

Сьогодні, 8 липня, на Львівщину завітав спеціальний уповноважений Федерального Уряду Німеччини з питань структурних перетворень в українських вугільних регіонах Станіслав Тілліх. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

У межах візиту німецька делегація відвідала м. Червоноград та ознайомилась з інфраструктурою ВП «Шахта «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» та ПрАТ «Шахта «Надія», які найближчим часом плануються до закриття.

Німецькі партнери презентували проєкт «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України» та основні напрямки його реалізації на найближчі роки. План проєкту стосується справедливої трансформації вугільних регіонів, зокрема й на Львівщині. Основну увагу зосередили на тому, щоб створити нові можливості для жителів вугільних громад та працівників вугільних підприємств.

«В межах реалізації цього проєкту облдержадміністрація пропонує на базі шахти «Великомостівська» створити нове промислове виробництво з використанням існуючої інфраструктури (залізничні колії, трансформаторна підстанція, електромережі, мережі водопостачання та водовідведення), ПрАТ «Шахта «Надія» перетворити на об’єкт промислового туризму, зважаючи на існуючу інфраструктуру шахти та навколишні природні умови. Разом з тим, будемо використовувати досвід Німеччини для вирішення питань екологічного характеру вугільного регіону Львівщини» – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Богдан Кейван.