Cтартувала Всеукраїнська інформаційна компанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

За ініціативи Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Державного центру зайнятості у вересні п. п. стартувала Всеукраїнська інформаційна компанія «Робота для ВПО: ти потрібен».

У її рамках спеціалісти Кам’янка-Бузького управління Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості разом з соціальними партнерами – фахівцями комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Добротвірської селищної ради» – зустрілися з внутрішньо переміщеними особами, котрі проживають у Добротвірській територіальній громаді.

Під час виїзного заходу присутніх ознайомили зі станом ринку праці, актуальними вакансіями, змістом активних програм, що спрямовані на підвищення рівня зайнятості та підтримку підприємницьких ініціатив.

Окрема увага була зосереджена на організації професійного навчання, програмі «єРобота», механізмі виплати працедавцям компенсації витрат з оплати праці у разі працевлаштування ВПО та ін.

Обміркувавши почуту інформацію, одна з учасниць заходу з числа внутрішньо переміщених осіб прийняла рішення отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.