k2FtbBdWr1

Департамент фінансів провів зустріч по бюджетах громад із фінансистами Червоноградського району

_1623328000_613x321_3_0

Цього тижня департамент фінансів Львівської ОДА розпочав третій етап комунікації з громадами області – виїзні районні зустрічі з обміну досвідом. Перший такий професійний діалог за сприяння департаменту фінансів організували Червоноградська РДА та Червоноградська і Добротвірська територіальні громади.

Учасниками наради були фінансисти громад новоутвореного Червоноградського району (Червоноградська, Белзька, Великомостівська, Добротвірська, Лопатинська, Радехівська, Сокальська).

Під час зустрічі презентували та обговорили виконання показників дохідної частини бюджетів громад Червоноградського району, проблематику середньострокового планування. Присутнім наголосили на вагомості контрольно-економічної роботи фінансових органів на місцях.

В межах діалогу також порушили цілу низку проблемних питань. «Зокрема, щодо необхідності удосконалення системи бюджетного вирівнювання, ефективної співпраці з  депутатським корпусом, комісіями відповідної ради та державною фіскальною службою без якої суттєво ускладнюється організація роботи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів та залучення нових платників»,-  зазначили у департаменті фінансів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Визначено 474 потенційних переможці Конкурсу проєктів місцевих ініціатив
Львівщина співпрацюватиме із Чернігівщиною у галузях туризму, культури, АПК
«Україна 30. Земля»: представники Львівщини долучились до роботи Всеукраїнського форуму
«Динамічний розвиток промисловості - запорука підвищення якості вітчизняних товарів»,- Андрій Годик
Упродовж останніх двох років в області створили 35 сімейних фермерських господарства
На Львівщині завершився курс підготовки для громадян, які бажають усиновити дитину