k2FtbBdWr1

Понад 4,6 млн грн – на відшкодування відсотків за кредитами для малого бізнесу та підтримку підприємницької ініціативи учасників ООС

Цьогоріч в обласному бюджеті на відшкодування відсотків за кредитами для малого бізнесу та підтримку підприємницької ініціативи учасників ООС передбачено понад 4,6 млн грн., із яких з початку року профінансували 867,1 тис. гривень”. З початку року 48 осіб-підприємців скористалися можливістю відшкодування частини відсоткової ставки за надані кредити.

Найбільшою популярністю серед учасників програми щодо отримання кредитів користуються  фінансово-кредитні установи  АТ „Кредобанк”, АТ „Ощадбанк”, АТ АКБ „Львів”, Західне ГРУ КБ „ПриватБанк”.

„Шостий рік поспіль з обласного бюджету виділяються кошти на погашення частини відсотків за надані кредити суб’єктам малого бізнесу, які працюють у сфері деревообробної, харчопереробної промисловості, виготовлення меблів, а також учасникам Операції Об’єднаних Сил для підтримки підприємницької ініціативи в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області”, –  зазначив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків.