Десять громадських організацій осіб з інвалідністю області отримали право на користування пільгами з оподаткування

Відбулось засідання комісії з питань надання підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю дозволу на право користування пільгами з оподаткування. Засідання провели під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Загайного.

«Державна підтримка підприємств, які працевлаштовують людей з інвалідністю через пільги в оподаткуванні – це дієвий спосіб  соціальної підтримки людей з інвалідністю. Ключові критерії при прийнятті рішення з надання пільги – це середній рівень заробітної плати та рівень видатків на заходи соціальної підтримки працівників підприємств», – заступник голови ЛОДА Віталій Загайний.

На засіданні члени комісії розглядали питання надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування десяти підприємствам Львівщини.

З-поміж них:

1. ПОГ «Біндер-клас» Львівської обласної громадської організації «Працюючі інваліди Львівщини».
  2. Підприємство «Версавія» товариства осіб з інвалідністю «Рок».
  3. Підприємство «Граніт» Львівської обласної організації Українського товариства глухих;
  4. Дрогобицьке підприємство осіб з інвалідністю «Діброва» громадської організації «Професійної медичної та соціальної реабілітації інвалідів»;
  5. Дрогобицького підприємства осіб з інвалідністю «Добробут» ГО «Професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів»;
  6. Дрогобицьке меблеве підприємство «Карпати» Українського товариства глухих»;
  7. Реабілітаційно-комерційний центр «Орієнтир» ГО «Фонд реабілітації інвалідів України»;
  8. Навчально-виробниче підприємство «Рейтар-плюс» Львівського обласного фонду соцзахисту та реабілітації інвалідів Союзу організації осіб з інвалідністю;
  9. Підприємство «Санаторій «Східницькі Карпати»» ГО осіб з інвалідністю «Прометей»;
  10. Бродівське меблеве підприємство «Явір» УТОГ;

У межах дискусії члени комісії ухвалили рішення надати дозвіл на пільгове оподаткування усім з вищезгаданих організацій. Одне підприємство отримало дозвіл на право користування пільгами з оподаткування на пів року.

До слова, середньооблікова чисельність осіб з інвалідністю, які працюють на цих підприємствах за 9 місяців поточного року становить 137 людей.

Упродовж 2021  року комісією надано 24 дозволи підприємствам та організаціям, заснованим громадськими організаціями осіб з інвалідністю, на право користування пільгами з оподаткування.

Комісії проводять щоквартально.