Детінізація зайнятості: відбулось засідання робочої групи

Оформлення трудових відносин, підвищення заробітної плати та своєчасність її виплати безпосередньо впливає на соціальний захист працівників. Також легалізація зайнятості населення та детінізація заробітної плати є вагомим джерелом податкових надходжень.

Під час сьогоднішнього засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення розглянули питання щодо заходів, що вживаються для легалізації заробітної плати та зайнятості населення та про проведення роз’яснювальної роботи щодо державної політики у сфері трудових відносин.
Також сьогодні у Кам’янка-Бузькій територіальній громаді районна робоча група провела виїзне засідання до підприємств різної форми власності.
За підсумками засідання вирішено:
▪️рекомендувати виплачувати заробітну плату найманим працівникам на рівні або більше мінімально встановленого законодавством розміру;
▪️надалі проводити роботу із суб’єктами господарювання з метою виявлення фактів порушень у сфері додержання законодавства про працю, використання праці неоформлених працівників, несвоєчасної та не у повному обсязі виплати заробітної плати, незабезпечення мінімальних гарантій в оплаті праці;
▪️проводити інформаційно-роз’яснювальну кампанію з населенням та суб’єктами господарювання щодо дотримання законодавства про працю.