Результати обласного огляду-конкурсу народних домів територіальних громад в умовах воєнного стану «ОБ’ЄДНАНІ ДУХОМ І КУЛЬТУРОЮ»

КЗ ЛОР «Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини» оголошує результати обласного огляду-конкурсу Народних домів територіальних громад в умовах воєнного стану «Об’єднані духом і культурою»:

Номінація «Міські народні доми та Палаци культури»:

🥇 І місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА: ▪️ КЗ «Городоцький центр дозвілля та надання культурних послуг» Городоцької міської ради.

🥈 ІІ місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА: ▪️ Міський народний дім м. Пустомити Пустомитівської міської ради. 🥉 ІІІ місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА: ▪️ КЗ Народний дім м. Перемишляни, Перемишлянської міської ради.

🔹 Номінація «Сільські та селищні народні доми»:

🏆 Г Р А Н – П Р І ▪️ Народний дім села Давидів Давидівської сільської ради.

🥇 І місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА: ▪️ Народний дім смт Щирець Щирецької селищної ради. ▪️ КЗ «Мшанський центр дозвілля та надання культурних послуг» Городоцької міської ради (Народний дім с. Мшана). ▪️ Народний дім с. Зимна Вода Зимноводівської сільської ради.

🥈 ІІ місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА: ▪️ Народний дім смт Запитів КЗ «Народний дім смт Новий Яричів» Новояричівської селищної ради. ▪️ Народний дім с. Оброшине Оброшинської сільської ради.

🥉 ІІІ місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА: ▪️ Народний дім села Миклашів Підберізцівської сільської ради.

Шановні працівники закладів культури територіальних громад Львівщини!

Ваші невтомні зусилля і надзвичайний ентузіазм стали важливим внеском у збереження та підтримку національної культури! У важкий для нас усіх час, коли дух єднання та культурна спадщина стають особливо цінними, ви є відданими своїй громаді.

▪️ Творча діяльність та мистецькі проєкти ваших талановитих колективів є джерелом натхнення та віри у перемогу українського народу.

▪️ Ви є втіленням справжнього об’єднання духу і культури, важливого не лише в мирний, а й у час воєнного стану.

Дякуємо вам за те, що допомагаєте утверджувати нашу національну ідентичність. Бажаємо вам нових творчих звершень та подальших успіхів у цій благородній справі!

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ за можливість закладам культури Львівщини працювати та організовувати культурно-мистецькі та благодійні заходи!

📜 Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами лауреата та нагороджені пам’ятними відзнаками.