Діти – особлива демографічна група, яка має свої права: право на життя, на освіту, на охорону здоров’я, на розвиток, на правосуддя, на батьківську турботу, на сім’ю, на захист з боку держави та громади

Відтак, 6 жовтня працівник служби у справах дітей Львівської РВА здійснив робочий візит до служби у справах дітей Куликівської територіальної громади для надання практичної допомоги щодо дотримання вимог законодавства про захист прав дітей.

Під час візиту обговорили організацію основних заходів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та дітей з вимушено переселених родин.

Також службі у справах дітей Куликівської селищної ради надали консультації щодо роботи органу опіки і піклування, обліку та оформлення особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, складання та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, оформлення протоколів засідання комісії щодо захисту прав дітей.

Також обговорили проблеми у роботі з дітьми у територіальній громаді та надали відповідні рекомендації щодо їхнього вирішення.