З початку повномасштабного вторгнення росії, рятуючись від терору агресора, в Україні змушені були покинути своє місце проживання тисячі сімей з дітьми, в тому числі прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу

Перед місцевою владою неокупованих територій постало завдання забезпечення житлом найбільш незахищених верств населення.

За дорученням служби у справах дітей Лівівської обласної військової адміністрації службою у справах дітей Львівської районної військової адміністрації зібрано та узагальнено інформацію щодо можливості виділення об’єктів житлового фонду, які можна використовувати для потреб дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ). Служби у справах дітей територіальних громад району надали інформацію про кількість об’єктів житлової нерухомості, кількість об’єктів нежитлового фонду, які можна перевести в житловий фонд, кількість земельних ділянок під будівництво ДБСТ.

Нагадуємо, що Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) – це окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, для забезпечення сімейним вихованням та спільного проживання не менш як п’яти дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Заступник начальника

служби у справах дітей                                                    Уляна Столярчук