Діти захисників із Львівського району місяць відпочиватимуть  в Італії

На запрошення ГО «Аналітичний центр за екорозвиток», 12 дітей  загиблих   захисників  України  та дітей військовослужбовців із Львівського району  майже місяць  перебуватимуть  на відпочинку в селищі Рочела Іоніка, Калабрія, Республіка Італія, – про це повідомила голова Львівської РВА Христина Замула.

За її словами, головна мета табору для дітей –  комунікація з однолітками та оточенням, спілкування іноземними  мовами (українська, англійська, італійська) та обмін культурою дозвілля       країн.

«На побережжі Іонічного моря  на дітей чекає цікава насичена програма: екскурсійні подорожі Калабрією, інтелектуальні настільні ігри, відпочинок на березі моря, спортивні заняття: естафети, смуги перешкод, знайомство з місцевими дитячими гуртками, відвідування фестивалів, продуктових та речових ярмарок тощо», – розповіла  Христина Замула.

Зазначимо, супровід діток забезпечують досвідчені вихователі, серед яких медик та психолог.Усі витрати відпочинку дітей  оплачує приймаюча сторона. Поїздка стала можливою завдяки сприянню Львівської обласної військової адміністрації та Львівської районної військової адміністрації.