Ситуація на фронті за даними Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках є загроза ракетних та авіаційних ударів з території білорусі.

На Сіверському напрямку ознак створення ударних угруповань немає. З території рф зафіксовані мінометні обстріли підрозділів наших військ в районах населених пунктів Ходине та Велика Писарівка Сумської області.
На Харківському напрямку ворог зосередився на утриманні зайнятих рубежів, прикордонних районів на північ від Харкова та стримуванні просування наших військ.
На Словʼянському напрямку противник зосереджує сили на продовженні наступу на Ізюм і Словʼянськ.
На Донецькому напрямку, окрім артилерійських обстрілів, ворог завдав авіаударів із літаків і вертольотів. Основні зусилля агресор зосередив на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках.
На Лиманському напрямку противник активних бойових дій не здійснював. Завдав ракетного удару по Миколаївці, що розташована за 4 кілометри від Слов’янська.
Ворог продовжує штурм Сєвєродонецька, бойові дії тривають. Наші воїни завдають противнику втрат.
На Бахмутському напрямку українські війська успішно протидіяли та відбили наступ противника в напрямках населених пунктів Нагірне, Берестове, Криничне, Роти.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог не здійснював активних бойових дій.
На Південнобузькому напрямку противник намагається покращити своє тактичне становище, утримати зайняті рубежі та поповнити боєприпаси.