Діти захисників України переглянули циркову виставу “Здійснити мрію – повернути вкрадене дитинство”

До Міжнародного дня захисту дітей у Львівському цирку відбулася циркова вистава «Здійснити мрію – повернути вкрадене дитинство». Мета заходу – підтримати дітей, які втратили своїх батьків на війні та тих, чиї батьки досі перебувають на фронті або ж зникли безвісти.

Це святкове шоу відвідали 116 дітей загиблих військовослужбовців, дітей, батьки яких знаходяться в полоні або вважаються безвісти зниклими, дітей із багатодітних сімей військовослужбовців ЗСУ Львівського району.

А свою майстерність на сцені представили понад 200 артистів з хореографічних та спортивних шкіл, циркових студій усієї України: Львова, Запоріжжя, Херсона, Києва, Ірпеня, Бучі, Чернігова, Полтави, Дніпра.

У програмі заходу: повітряні гімнасти, акробати, танцюристи, вокалісти.

Організатори заходу – благодійне товариство «Мій тато захищає Україну», громадська організація «Яскрава країна» та Львівська ОВА.

Шоу, які представили сьогодні у Львові, планують показати також у різних містах Європи.