k2FtbBdWr1

На Львівщині стартувала обласна програма відшкодування 50% вартості сертифікованого насіння

На Львівщині розпочалась обласна програма, що відшкодовує 50% вартості сертифікованого насіння. Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації приймає документи на відшкодування вартості насіння різних культур до 15 червня. Ця програма входить до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Відшкодуванню підлягає вартість сертифікованого насіння різних культур, таких як гречка, просо, олійний льон, квасоля, горох всіх видів, вика, боби, гірчиця, редька олійна, капуста (білокачанна, броколі, брюсельська, цвітна), столовий буряк, морква, цибуля, гарбузи, кабачки, патисони, баклажани, , огірки, помідори, перець (у відкритому грунті) першої репродукції або першого покоління гібриду. Розмір відшкодування становить до 50% вартості, але не більше ніж 50,0 тис. грн для одного суб’єкта підприємництва.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком документів аграрії можуть ознайомитись за посиланням: https://griml.com/boX0K

У разі виникнення додаткових питань звертатися за контактним телефоном: (032) 255-50-62, 066-718 09 18