Родинам загиблих захисників вручили Ордени

Сьогодні, 2 червня, начальник  Львівської РВА Христина Замула від імені Президента України передала  родинам загиблих захисників понад двадцять державних нагород.

Зокрема, Орденами “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджено 17 захисників;  Орденами  “За мужність”ІІ ступеня –двох захисників; Орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно нагородили 2 оборонців та  Медаллю “Захиснику Вітчизни” відзначено одного загиблого героя.

«Ніколи не відчути сповна біль, який пережила мати, що не дочекалася сина з війни…Розпач дружини, яка втратила кохану людину….Трагедію дітей, які стали сиротами…Найменше, чим можемо їх підтримати – живою памʼяттю про подвиг захисників», – зазначила у своєму зверненні до родин загиблих очільниця Львівського району.