Для госпітального округу Львівської області розроблять план спроможної мережі

Фінальну частину проєкту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” щодо розробки плану спроможної мережі госпітального округу Львівської області обговорили сьогодні у Центрі громадського здоров’я.

Проєкт USAID стартував на Львівщині у 2018 році. Завдяки консультаціям, організованим проектом, учасники мали змогу краще уявити та оцінити новий потенціал закладів охорони здоров’я під час реформування. Зокрема, на зустрічах відбувався обмін корисною інформацією стосовно успішного укладання контрактів з надання фінансованих державою медичних послуг, обговорення оновлення та перспектив розвитку закладів. Проект допоміг забезпечити успішне впровадження Програми медичних гарантій. Відтак, керівники закладів охорони здоров’я Львівщини отримали нові знання та ресурси для модернізації своїх закладів та підвищити надання якісної медичної допомоги.

Наразі проєкт завершує свою роботу на Львівщині. За результатами його діяльності департамент охорони здоров’я Львівської ОДА розробить плани розвитку госпітального округу області, який розглянуть Госпітальна рада, постійна депутатська комісія з питань охорони здоров’я і материнства, і пізніше –  сесія обласної ради.

Нагадаємо, метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині.