Максим Козицький привітав учасників Кубку Федерації боксу міста Львова 2021

28 травня у залі боксу Академії боксу ім. А. Котельника «AK BOX PROMOTIONS» пройшов ІІ Відкритий Кубок Федерації боксу міста Львова.

Учасників привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Вітаю учасників сьогоднішніх змагань, зокрема наших гостей з боксерської школи Республіки Молдови. Ви, як ніхто розумієте, що спорт – це основа для успішного та здорового майбутнього українців і щодня це підтверджуєте. Особлива подяка Андрію Котельнику за запрошення та можливість привітати спортсменів. Можливо хтось не знає, але Андрію неодноразово пропонували вигідні умови співпраці за кордоном. Однак він залишається в Україні і ще й передає свій досвід іншим. Андрій власним прикладом мотивуєте займатись спортом чимало дітей та молоді. Окрім цього прагне допомогти колишнім спортсменам реалізувати себе після завершення кар’єри, ставши тренерами чи наставниками. І це не може не захоплювати. Академія боксу імені Котельника – це бренд, це школа, яка виховує майбутніх чемпіонів світу та Європи. Це гордість для Львівщини мати один з найкращих залів не лише на заході, а, можливо, і в усій Україні. Тут справді є все для того, аби діти та молодь комфортно займались та розвивались у боксі. Бажаю усім учасникам вдалих поєдинків, яскравих емоцій та золота найсильнішим!», – зазначив очільник області.

В межах змагань відбудуться 10 яскравих поєдинків за участю кращих боксерів вихованців Академії серед різних вікових категорій (дорослі, молодь, юніори) та представників боксерської школи Республіки Молдови.

Прикрасою заходу стане бій найтитулованішого боксера академії, багаторазового чемпіона України, призера світу та Європи, лідера збірної Дмитра Замотаєва.

Додамо, що учора, 27 травня, у Львові відбулася офіційна процедура зважування учасників боксерського шоу.

Довідково

Андрій Котельник народився 29 грудня 1977 року у Львові.  Заслужений майстер спорту України (2000). Володар орденів «За заслуги» ІІІ-го (2000), ІІ-го (2008) та І-го (2017) ступенів. На любительському рингу провів 150 боїв, з яких 135 виграв. П’ятиразовий чемпіон України, чемпіон Європи (1995), чемпіон Кубку Європи (1999), срібний призер XXVII Олімпійських ігор в Сіднеї (2000), шість разів відстоював титул Інтерконтинентального чемпіона світу за версією WBA (Все­світня боксерська асоціація) та двічі – чем­піона WBO Asia Pacific (Азійсько-Ти­хоокеанського регіону за версією Все­світньої боксерської асоціації). У 2008 р. здолав Гевіна Різа (до 63,5 кг). Потім двічі відстоював титул в боях проти Норіо Кімури і Маркоса Майдани. Поступився спірним рішенням суддів Аміру Хану і Девону Александеру. У жовтні 2014 р. провів прощальний бій проти грузинського боксера Олександ­ра Бенідзе, впевнено переміг.

З серпня 2004 р. – президент та співзасновник Благодійного фонду Андрія Котельника, який засновано з метою розвитку українського спорту, розкриття інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей та молоді, а також соціального захисту малозабезпечених громадян України. Фонд щорічно проводить всеукраїнські турніри з боксу серед підлітків віком 12–15 років, турніри з міні-футболу, чисельні літні табори та тренувальні збори, активно допомагає перспективним юним боксерам. Турнір переріс у формат чемпіонату України.

За ініціативи Андрія Котельника в Україні відкрито першу школу юного боксера «АК Box Promotion», обладнану найсучаснішими засобами для занять. Співзасновник промоутерської компанії «АК1», яка у вересні 2008 р. організувала перший в історії України поєдинок за титул чемпіона світу з боксу серед боксерів-професіо­налів за престижною версією WBA. «Львів’янин року» (2008), нагороджений відзнакою «Золотий лев» (2010).