Славська, Підберізцівська та Мурованська громади – лідери області за доходами бюджету

За підсумками семи місяців поточного року департамент фінансів облдержадміністрації провів аналіз показників дохідної частини бюджетів територіальних громад області та сформував рейтинг.

Стосовно доходів бюджету в січні-липні лідерами серед громад області стали: Славська, Підберізцівська, Мурованська, Івано-Франківська, Новояворівська, Солонківська, Сокільницька, Шегинівська, Пустомитівська і Трускавецька громади.

За рівнем виконання річного плану надходження податків до загального фонду бюджету – Підберізцівська, Куликівська, Боринська, Славська, Новояворівська, Комарнівська, Розвадівська, Східницька, Меденицька та Сокільницька громади.

Найнижчі місця рейтингу територіальних громад Львівщини за показниками доходів на 1 серпня посіли Стрілківська, Добросинсько-Магерівська, Белзька, Журавненська, Козівська, Великомостівська, Ходорівська, Рудківська, Мостиська і Жовківська громади.

Детальінше з показниками виконання місцевих бюджетів можна ознайомитися за посиланням.