Днями громадська організація Спілка багатодітних сімей Львівщини “Щаслива родина” розпочала реалізувати проєкт “Співпраця заради безпеки”. Цей проєкт втілюють в життя у межах конкурсу серед інститутів громадянського суспільства (ГС) з визначення програм (проєктів, заходів), що розробили ГС, для виконання яких надають фінансову підтримку.

До співпраці залучили понад 80 представників різних організацій, зокрема це освітяни, працівники бібліотечної справи, громадські діячі, представники поліції, які упродовж кількох тижнів проведуть практичні та теоретичні заняття зі школярами щодо правил перебування та поводження на дорозі. Першим містом, в якому розпочався проєкт стала Жовква.

Учасники взяли участь в інтерактивних заняттях та майстер-класах зі створення світловідбивних брелків.

Як зазначили у департаменті комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, обговорення на теми правил поведінки пішоходів і водіїв та дотримання простих правил безпеки може врятувати життя та зберегти здоров’я усіх учасників дорожнього руху.

«Заходи такого формату мають бути регулярними. Лише тоді ми зможемо заявляти, що культура безпеки на дорозі можлива. Окремо потрібно зосередити увагу учнів на світловідбивних елементах. Це не розкіш і не забаганка – це необхідність, про яку повинні розуміти насамперед батьки та наголошувати на цьому своїм дітям» – розповідає ініціаторка проведення проєкту, голова громадської організації Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» Ольга Ярмолюк.

Наступними кількома тижнями такі ж навчання відбудуться у містах Сокаль, Броди, Буськ, Стрий та Кам’янка-Бузька.