З 20 по 22 липня у с. Орявчик Стрийського району громадська організація «Дестигма» провела «Навчально-ресурсні дні в Карпатах» для фахівців із соціальної роботи та сімейних лікарів. Інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.
Це перший захід в межах реалізації проєкту «Промоція турботи про психічне здоров’я у Львівській області». Проєкт увійшов до переліку переможців у конкурсі проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки.
Так, упродовж 3 днів три десятки учасників обмінювались інформацією на тему психічного здоров’я, комунікації з клієнтами, що мають психічні розлади, розвитку послуг у сфері охорони психічного здоров’я в громадах, а також здобували практичні навички щодо наповнення власних ресурсів та профілактики вигорання.
Також серед заходів ресурсних днів – майстер-класи та дискусії.
«Наша місія – займатися промоцією турботи про психічне здоров’я та подоланням стигми навколо теми психічних розладів. Тому ми раді спілкуванню з вмотивованими учасниками, які хочуть розібратися у цій темі. Лише спілкуючись між собою, обмінюючись досвідом з колегами та налагоджуючи співпрацю ми зможемо розвивати послуги в громадах області», – зазначила організатор навчання, голова громадської організації «Центр підтримки осіб з психічними розладами «Дестигма» Наталя Мисула.
В межах реалізації проєкту заплановано проведення ще двох етапів у серпні та жовтні 2021 року.
Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, цьогоріч переможцями конкурсу серед інститутів громадянського суспільства стали 10 проєктів.