До початку нового спалаху захворюваності на ковід, необхідно максимально пришвидшувати темпи вакцинації – підсумки селекторної наради з Офісом Президента

Під час селекторної наради в Офісі Президента України з обласними адміністраціями наголосили – восени очікується новий спалах захворюваності на коронавірус, а, отже, і суттєве навантаження на систему охорони здоров’я України. Тому необхідним є максимальне збільшення темпів вакцинації.

«У зв’язку з появою нового штаму Дельта, особливо наголошуємо на необхідності вакцинації, адже щеплення захистить від ускладнень, які може спричинити ковід», – зазначив Головний санітарний лікар України Ігор Кузін.«Враховуючи нові поставки вакцини, прохання пришвидшити відкриття пунктів щеплень на місцях. Україна очікує до кінця липня поставку близько 800 тисяч доз вакцини «Pfizer», 4,5 мільйони доз «Coronavac» та 154 тисяч –  «Astra Zeneca», – додав Ігор Кузін.

Нагадаємо, як наголошував раніше очільникам громад Львівщини заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, у промоційному плані тема вакцинації повинна бути пріоритетною і висвітлюватися на всіх можливих ресурсах, які є у розпорядженні територіальних громад – веб-сайтах, офіційних сторінках у соцмережах, у місцевих виданнях. Інформація про види вакцини, графік роботи центрів вакцинації повинна бути доступною та зрозумілою для людей.

«Вкотре звертаємося до керівників територіальних громад – до нового спалаху захворюваності потрібно максимально ефективно провести вакцинальну кампанію. Поставки всіх видів вакцин на Львівщину відбуваються регулярно. Закликаємо мешканців області обрати зручний для них спосіб запису на вакцинацію та отримати щеплення. Контакти всіх стаціонарних пунктів вакцинації, що працюють у будні дні, доступні у додатку «Дія», а кількість центрів масової вакцинації, що працюють у вихідні, щотижня збільшується. Будьмо свідомими!», – зазначив Іван Собко.

З графіком роботи центрів вакцинації Львівщини цими вихідними можна ознайомитися за посиланням.