k2FtbBdWr1

До уваги аграріїв: 1 жовтня відбудеться аукціон з продажу прав оренди землі

1 жовтня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 3-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення підсобного сільського господарства знаходяться:

на території Лопатинської ТГ (за межами населеного пункту) Червоноградського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 9,81 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2962,84 грн.

 Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

на території Лопатинської ТГ (Сморжівська с. р.) Червоноградськогорайону.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 19,90 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 44251,09 грн.

на території Лопатинської ТГ (Сморжівська с. р.) Червоноградськогорайону.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 6,58 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 14637,33 грн. 

Місце проведення торгів: Львівська область, Червоноградський р-н, смт. Лопатин, вул. Центральна, буд. 12 (приміщення Лопатинської селищної ради). Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год до 10:40 год.

Останній день прийому заяв 27 вересня 2021р до 16:30 год.

«Однією з переваг набуття права оренди на земельних торгах є те, що всі необхідні процедури щодо формування земельної ділянки та її державної реєстрації виконує організатор торгів», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.