k2FtbBdWr1

До уваги аграріїв: 2 липня відбудеться аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок

У п’ятницю, 2 липня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва перебувають на території Стрийського району, Розвадівської сільської ради:

– площа ділянки, що пропонується на торгах – 4.7863 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 1180.09 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/68992.

–  площа ділянки, що пропонується на торгах – 10.8650 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2100.28 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/68978.

«Шановні аграрії, пропонуємо переглянути матеріали лотів на офіційному вебсайті Держгеокадастру та взяти участь в земельних торгах», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Місце проведення земельних торгів: с. Розвадів, вул. Біласа і Данилишина, буд. 18А, (приміщення Розвадівської сільської ради). Початок торгів о 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год  до 10:40 год.

Останній день подачі заяв – 25 червня до 14:30 год.