k2FtbBdWr1

До уваги аграріїв: 23 червня відбудеться аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок

_1623412270_612x321_3_0_nw

23 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності. Про це інформують у Департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Пропоновані ділянки для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва перебувають:

– на території Великомостівської ТГ (Великомостівська м.р.) Червоноградського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 5,97 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 1783,75 грн http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/68115.

– на території Великомостівської ТГ (Великомостівська м.р.) Червоноградського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 9,85 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 11118,53 грн http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/68117.

Місце проведення торгів: Львівська область, Червоноградський район, м. Великі Мости, вул. Т. Шевченка, 9. Початок земельних торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 до 10:40 год.

Останній день прийому заяв 16 червня 2021 року до 16:30 год.

«Однією з переваг земельних аукціонів є те, що усі необхідні процедури щодо формування земельної ділянки та її державної реєстрації виконує організатор торгів до їх проведення. Крім цього, договір оренди земельної ділянки укладають з переможцем безпосередньо в день проведення торгів», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Як успішно написати грантову заявку та де знайти актуальні гранти: в інформації департаменту МТД
На Львівщині створять науковий музей
У Перинатальному центрі у квітні народилося сім двієнь та дві трійні
Для переможців проекту «Активуйся» організували першу зустріч-тренінг
«Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини»: одразу чотири заклади презентували у другому промо...
Підприємців-початківців запрошують до участі у конкурсі стартап-проєктів