k2FtbBdWr1

До уваги аграріїв: 26-27 травня відбудуться аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок

26 травня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди двох  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Про це інформують у департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

– на території Стрийського району, Козівської ТГ (Мохнатська с/р): площа ділянки, що пропонується на торгах – 8,4141 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 5964,56 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

–  на території Яворівського району, Шегинівської ТГ (Хідновицька с/р): площа ділянки, що пропонується на торгах – 3,6817 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 3699,82 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

Останній день прийому заяв – 20 травня 2021 року.

27 травня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди трьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

– на території Самбірського району, Ралівської ТГ (Городищенська с/р): площа ділянки, що пропонується на торгах – 2,4292 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 192,92 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Самбірського району, Ралівської ТГ (Городищенська с/р): площа ділянки, що пропонується на торгах – 5,4433 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 957,89 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

– на території Золочівського району, Золочівської ТГ (Почапівська с/р): площа ділянки, що пропонується на торгах – 11,5541 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 11729,84 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

Останній день прийому заяв  – 21 травня 2021р.

«Шановні аграрії, пропонуємо переглянути матеріали лотів на офіційному  вебсайті Держгеокадастру та взяти  участь в земельних торгах», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.