k2FtbBdWr1

В області відзначили переможців виставки-конкурсу дитячого малюнку «Музика і фарба»

Сьогодні відкрили обласну виставку-конкурс дитячого малюнку «Музика і фарба», яка відбувається у межах Всеукраїнської виставки Осіннього Салону «Високий замок».

Цей захід проводять у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2021 р. Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Музика і фарба» проводиться серед учнів художніх шкіл та художніх відділів мистецьких шкіл з 2012 року. Загалом у ній взяли участь близько 300 учасників з Львівської області.

Метою конкурсу є виявлення творчого потенціалу дітей, естетичне виховання і розвиток художньої уяви, популяризація дитячої творчості та сучасного мистецтва, підтримка талановитих дітей та творчої праці викладачів, обміну досвідом, думками та поглядами між митцями та глядачами.

З вітальним словом виступив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

”Я є фанатом дитячого мистецтва, адже ви, діти, є щирими у своїх діях та помислах, а ваша творчість відображає те, про що ви мрієте. Саме тому я б хотів, щоб ви упродовж свого життя не розівчилися мріяти та відображали все те, що у вас на душі, у своїй творчості. Ми, як орган виконавчої влади, будемо усіляко допомагати вам підкорювати нові вершини, щоб зберегти ваш талант”, – сказав Максим Козицький.

До привітань долучився також директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк.

”Ця виставка стала хорошою традицією як для Львівщини, так і для України загалом. Дуже дякую усім діткам, які взяли в ній участь та показали плоди своєї творчості на широкий загал”, – сказав Юрій Візняк.

Наприкінці відбулося нагородження переможців та учасників виставки-конкурсу.

Дипломи переможців I ступеня отримали п’ятеро учнів, зокрема із Львівської дитячої художньої школи ім.О. Новаківського, Львівської дитячої школи мистецтв №11, Львівської школи  мистецтв  №10, Рава-Руської школи мистецтв, Звенигородської школи мистецтв. Дипломи переможців II ступеня – дев’ять учнів, дипломи III ступеня – 41 дитина та 46 дітей отримали дипломи учасника конкурсу.

З переліком переможців можна ознайомитися тут.

Виставка діятиме до 9 грудня.