До уваги аграріїв: відбудеться аукціон з продажу прав оренди ділянок землі

24 листопада  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди  земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Ця ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташована на території Комарнівської ТГ (за межами с. Нове Село) Львівського  району. Площа ділянки – 8,34 га. Стартовий розмір річної плати – 5452,55 грн.

Детальніше  за посиланням: https://prozorro.sale/auction/LRE001-UA-20211022-16218

Останній день прийому заяв (пропозицій) – 23 листопада 2021 р до 18:00 год.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій – 23 листопада 2021 р до 20:00 год.

«На Львівщині відбувся перший електронний аукціон з продажу прав оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (площею 14,0 га на території Лопатинської ТГ, Червоноградського району). За результатами аукціону досягнули середньої річної орендної плати у розмірі 160 000 грн (83,5% від НГО), що в понад 7 разів більше від стартової. Завдяки формату проведення онлайн в аукціоні можуть брати участь набагато більше учасників. Адже у земельних торгах виграє той учасник, який під час трираундового аукціону запропонував найвищу ціну», – зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.