Дорогу Єдності в межах Львівської області розпочнуть будувати у червні

Дорогу Єдності – М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка розпочнуть капітально ремонтувати на початку червня.

«Ділянка, яку відремонтуємо, проходить від траси М-06 Київ – Чоп до межі із Івано-Франківською областю. Цей автошлях стане частиною маршруту до 30-ї річниці Незалежності України М-30 Стрий – Ізварине (Дороги Єдності). Його протяжність 1300 кілометрів», – повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Служба автомобільних доріг вже уклала договір з переможцем тендеру на проведення робіт. Ремонт виконуватиме підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Вартість робіт становить майже 1,5 млрд грн.

Зазначимо, під час ремонту на Дорозі Єдності в межах Львівської області передбачено влаштування нового дорожнього покриття та дощової каналізації, ремонт 5-ти мостів, облаштування тротуарів та освітлення у межах населених пунктів, а також автобусних зупинок.

Також облаштують сучасні засоби «заспокоєння» руху перед в’їздом у населені пункти.

Зазначимо, М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка – це масштабний проєкт та головний об’єкт «Великого будівництва» в області цього року. Дорога Єдності стане швидкісним коридором між заходом та сходом та найдовшою магістраллю держави.