k2FtbBdWr1

Додатково 5 млн грн можуть отримати громади Львівщини на фінансування об’єктів спортивної інфраструктури

Ще сім громад Львівщини зможуть отримати співфінансування з обласного бюджету на будівництво спортивних майданчиків з наливним або штучним покриттям. Таку пропозицію управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації обговорили сьогодні на засіданні постійної комісії з питань молоді та спорту Львівської обласної ради.

Як розповів профільний заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, за умовами діючої обласної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки, всі об’єкти спортивної інфраструктури, які отримують співфінансування з обласного бюджету, до 1 вересня, повинні були підготувати необхідну документацію та провести тендери. Якщо цього не зроблено, такі об’єкти знімаються зі співфінансування.

«Натомість є кілька громад, у яких готові необхідні документація та співфінансування з місцевих бюджетів для того, щоб розпочати будівництво спортивних об’єктів. Тому Львівська обласна державна адміністрація звертається до профільної комісії з пропозицію збільшити фінансовий ресурс та винести на розгляд чергової сесії облради виділення додатково 5 млн грн для фінансування додаткових спортивних майданчиків», – зазначив Іван Собко.

У свою чергу, комісія вже цього тижня розгляне відповідну пропозицію та прийме рішення щодо погодження додаткового фінансування.

«Сподіваюся, що відповідне рішення ухвалять, і громади до кінця листопада встигнуть ефективно використати кошти, а нові спортивні майданчики зможемо відкрити вже до кінця цього року», – додав Іван Собко.

Як зазначив начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, цього року на Львівщині в межах реалізації обласної програми з підтримки фізичної культури відкрили вже 4 спортивні майданчики (м. Рудки Самбірського району, с. Дідилів Новояричівської ТГ, с. Сокіл Кам’янка-Бузької ТГ, с. Рудники Миколаївської ТГ).