У Львівській РДА розглянули заяви про виплату грошової компенсації за належні за отримання жилі приміщення

У Львівській РДА сьогодні відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні за отримання жилі приміщення, для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, членів їх сімей, а також осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

Під час засідання поінформовано про затвердження нового показника опосередкованої вартості спорудження житла у Львівській області в розмірі 21 175,0 гривень. Відтак, виникла необхідність перерахунку розміру грошової компенсації призначеної відповідно до постанови КМУ від 19.10.2026 №719 «Питання забезпечення житлом деякиї категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» та постанови КМУ від 18.04.2018 №280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Як результат, члени Комісії одноголосно прийняли рішення здійснити перерахунок грошової компенсації для 9 учасників бойових дій осіб з інвалідністю, 6 учасників бойових дій внутрішньо переміщених осіб та 1 учасника бойових дій, який брав участь на території інших держав та затверджено суму компенсації за належні для отримання жилі приміщення.