Дослідження CoST Ukraine: департамент дорожнього господарства ЛОДА – один з найпрозоріших у своїй діяльності в Україні

У межах дослідження, проведеного командою експертів CoST Ukraine за ініціативи та методологією Міжнародного секретаріату CoST,  одним з найпрозоріших у своїй діяльності за результатами дослідження визнали Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації, який набрав 83 бали.

14 червня за ініціативи ГО «Ініціатива з прозорості інфраструктури» CoST Ukraine відбулася онлайн презентація результатів Індексу Прозорості Інфраструктури України – 2021.

“Найпрозорішими у своїй діяльності за результатами дослідження визнано Службу автомобільних доріг в Івано-Франківській області та Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації, третє та четверте місце з невеликою різницею поділили служби автомобільних доріг у Львівській та Рівненській областях, а п’яте посіла САД у Хмельницькій області, набравши 83,34, 83,10, 76,43, 76,03 та 75,79 балів – відповідно”, – повідомили експерти CoST Ukraine в межах онлайн презентації.

Як повідомили у департаменті, індекс прозорості інфраструктури – це інструмент CoST, що вимірює рівень прозорості та якості процесів, пов’язаних із розвитком державної інфраструктури як на національному так і місцевому рівнях.  Його мета –  надання зацікавленим сторонам якісної інформації, яка слугує популяризації прозорості та вдосконаленню управління державною інфраструктурою.

“Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації – на другому місці в Україні за прозорістю діяльності. Це робота усієї команди,  не збавляємо темпи, продовжуємо рух у цьому напрямі”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Саме ж дослідження проводили за 4 вимірами: «сприятливе середовище», «розкриття інформації», «спроможність та процеси» і «залучення громадян», у 2 способи – шляхом роботи з відкритими джерелами, а також проведення інтерв’ю безпосередньо з представниками закупівельних організацій.

Детальніше про результати дослідження – за посиланням.