Дотримання протиепідемічних заходів – запорука здоров‘я

Задля створення належних умов освітнього процесу, запобіганню поширенню коронавірусу, контролю за дотриманням протиепідемічних заходів і карантинних обмежень, передбачених для жовтої зони, та популяризації вакцинальної кампанії серед освітян, районна робоча група здійснює перевірки у закладах середньої освіти.

Зокрема, протягом останніх двох днів здійснено перевірки у школах Кам‘янка-Бузької, Комарнівської, Городоцької та Великолюбінської територіальних громад.
Вакцинація освітян має неабияке значення, адже через специфіку своєї діяльності вони постійно контактують із великою кількістю вихованців, учнів або студентів і наражаються на небезпеку захворіти. Імунізація залишається єдиною можливістю вберегти здоров’я і життя своє та оточуючих, а освітній процес триватиме у звичному форматі.