“DREAM” – це перша в Україні єдина цифрова інтегрована інформаційно-аналітична система управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури

“DREAM – Державна цифрова екосистема управління відновленням” – це портал, де громади зможуть створювати проєкти, презентувати їх міжнародним партнерам, залучати фінансові ресурси та забезпечувати прозоре управління процесом будівництва.

Важливий момент. Платформа передбачає інструмент громадського контролю. Тобто кожен зможе побачити хід реалізації проєктів у своїй громаді.
На Львівщині 55 громад з 73 вже отримали доступ, наступний крок – якісне наповнення.
Нагадую для тих, хто залишився, часу для зволікання нема. У 2024 році (а це вже за 11 днів:) всі громади повинні зареєструватися і використовувати цей інструмент! Якщо в когось
виникатимуть труднощі в процесі, ви знаєте до кого звернутись в Департамент економічної політики Львівської ОДА.