Експортерів Львівщини запрошують на онлайн-зустріч з Послом України в Тунісі

Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Посольство України в Туніській Республіці та Офіс з розвитку підприємництва та експорту запрошують підприємців-експортерів Львівщини взяти участь в онлайн-зустрічі з Послом України в Туніській Республіці Володимиром Хоманцем. Тема  зустрічі – перспективи виходу на ринок Тунісу в умовах нинішніх економічних трансформацій в Африці.

В межах заходу в учасників буде можливість:

– проконсультуватися з українськими дипломатами, бізнесменами-практиками та експертами щодо особливостей виходу на туніський ринок;
– отримати поради та практичні рекомендації щодо специфіки ведення бізнесу;
– обговорити перспективи збільшення присутності вітчизняних товарів і послуг на ринках Тунісу та інших сусідніх африканських країн.

Програмою заходу також передбачено проведення сесії питань та відповідей.

Дата та час проведення: 21 жовтня 2021 року о 15:00 год. Захід проведуть на онлайн-платформі Zoom.

Цільова аудиторія – діючі експортери, та ті, хто планує виходити на закордонні ринки.

Зареєструватись на подію та поставити запитання до учасників зустрічі можна за посиланням (реєстрація обов’язкова). Деталі для ZOOM-зв’язку та програма будуть надіслані зареєстрованим учасникам заходу додатково.

У разі виникнення запитань можна звертатись на електронну скриньку b_omb@lvivcity.gov.ua та/або за телефоном  (032)297-56-79.