До уваги аграріїв: 9 серпня відбудеться аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок

_1627894001_613x321_3_0_nw

У понеділок, 9 серпня,  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

– на території Гніздичівської ТГ (Гніздичівська с.р.) Стрийського району.Площа ділянки на торгах – 12,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 13685,87 грн. Деталі.

– на території Гніздичівської ТГ Стрийського району.Площа ділянки – 14,96 га. Стартовий розмір річної плати становить 18424,93 грн. Деталі.

– на території Гніздичівської ТГ Стрийського району.Площа ділянки на торгах – 16,00 га. Стартовий розмір річної плати становить 24330,45 грн. Деталі.

– на території Гніздичівської ТГ Стрийського району.Площа ділянки на торгах – 18,90 га. Стартовий розмір річної плати становить 26705,54 грн. Деталі.

– на території Гніздичівської ТГ Стрийського району.Площа ділянки на торгах – 9,96 га. Стартовий розмір річної плати становить 2346,12 грн. Деталі.

«В результаті належної організації та проведення земельних торгів місцеві ради можуть суттєво поповнити свої бюджети, що дасть можливість профінансувати соціально-економічні програми розвитку громад», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Місце проведення торгів: Львівська область, Стрийський район, смт Гніздичів, вул. Грушевського, 3 (приміщення Гніздичівської селищної ради).

Початок земельних торгів о 10.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 07:00 до 09:40 год.

Останній день прийому заяв – 3 серпня до 16:30 год.

З обласного бюджету виділено кошти для завершення розрахунків з окремими господарствами за минулий р...
Державна та регіональна підтримка: відбулась зустріч із бізнесом Самбірського району
Обласний бюджет поповнили понад 200 млн гривень акцизного податку
Жителів Львівщини попереджають про надзвичайний ризик пожежної небезпеки на території області