k2FtbBdWr1

Експортоорієнтовані підприємства запрошують пройти опитування для визначення потреб бізнесу

Підприємствам, які займаються експортною діяльністю пропонують пройти опитування.

У департаменті економічної політики зазначили, що Львівська обласна державна адміністрація визначила одним із найбільших пріоритетів своєї діяльності – сферу зовнішньоекономічних відносин, зокрема розширення експортних можливостей підприємств регіону. 

Зазначене опитування проводиться для аналізу потреб бізнесу Львівщини та подальшого вироблення механізму надання підтримки з боку органів державної влади у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у торгових місіях, закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах,налагодження співробітництва і партнерства між бізнесом Львівщини та закордонним загалом.

Мета даного опитування:

  • виявити потреби та інтереси підприємств Львівщини;
  • промоція експортного потенціалу Львівщини;
  • допомога у виході на зовнішні ринки;
  • знаходження нових ринків збуту;
  • врегулювання різноманітних технічних питань, бар’єрів;
  • реалізація підтримки експорту з боку органів державної влади.

Опитування можна пройти за посиланням https://forms.gle/XsSBFgQfdjRAaSEd7  до 14.02.2022 року включно.

“Результати опитування сприятимуть налагодженню співробітництва між українськими підприємствами та закордонним бізнесом. За більш детальною інформацією просимо звертатись у сектор з питань підтримки експорту управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації за номером:+380 (68) 143 04 42, електронна адреса: exportservice.loda@gmail.com”, – зазначили у департаменті.