На Львівщині проведуть Кубок України з військово-спортивних багатоборств імені генерала Кульчицького

_1634139744_612x321_3_0_nw

У п’ятницю, 15 жовтня, у Львові стартує Кубок України з військово-спортивних багатоборств імені генерала Сергія Кульчицького. Цьогоріч турнір також приурочений Дню захисників та захисниць України.

В змаганнях візьмуть участь команди з 17 областей України. До складу кожної входитимуть 11 спортсменів.

Кубок складатиметься з двох частин. Так, у п’ятницю, 15 жовтня, у стрілецькому тирі «Динамо» (вул. Янева, 10) спортсмени змагатимуться у стрільбі.

А упродовж двох днів, 16-17 жовтня, у палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53) у всестильовому бою. Це володіння прийомами за допомогою ударної і кидкової техніки з використанням елементів боротьби, боксу та східних єдиноборств та стрільбу з пневматичної гвинтівки.

Зазначимо, що такі змагання проводять щорічно з метою вшанування пам’яті генерал-майора Національної гвардії України Сергія Кульчицього, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Для школярів організували форум «Успішна кар’єра»
На Личакові вшанували 105-ту річницю смерті Івана Франка та 100-ліття перепоховання
Концепцію профільної школи розглянули на засіданні Експертної ради при департаменті освіти
«Схід і Захід разом»: Львівщину відвідали 30 школярів з Донеччини та Луганщини