Сьогодні  з нагоди 30-річчя незалежності України на Площі Вічевій біля   Жовківського замку стартував фестиваль «Bulava Fest». Команди з територіальних громад Львівського району змагаються у спортивних та силових конкурсах.

Учасників і гостей свята привітав перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, який наголосив, що такі заходи – чудова нагода знайомитися, налагоджувати комунікацію між громадами, щоб надалі обмінюватися досвідом і плідно співпрацювати у різних сферах.

Принагідно він привітав усіх з прийдешнім ювілеєм Незалежності України та Днем прапора.

Основна мета фестивалю – відродити традиції українського народу, а також пропагандувати фізичну культуру й спорт, активного відпочинку та здорового способу життя.

Представники громад, одягнені у козацькі строї, проявлятимуть свою силу і спритність у рукоборстві, метаючи булаву, піднімаючи колоду, стрибаючи у мішках, перетягуючи линву. Громада, команда якої набере найбільшу кількість очок, наступного року прийматиме фестиваль «Bulava Fest» у себе.

Зазначимо, захід організувала  Львівська районна державна адміністрація за підтримки Львівської районної ради та Жовківської міської ради.