k2FtbBdWr1

На Стрийщині стартував вишкіл для молоді «Імені Полковника Євгена Коновальця»

Учора, 14 червня, на горі Маківка поблизу села Тухля Стрийського району для молоді області розпочався вишкільний табір «Імені Полковника Євгена Коновальця». Роботу табору розпочали з інтенсивів із тактичної та цивільної медицини й топографії.

Вишкільний табір спрямований на те, щоб пропагувати здоровий спосіб життя та активний відпочинок, поширювати національно-патріотичне та духовне виховання серед молоді.

«Метою заходу є інтелектуальне та ідеологічне вишколювання молоді, адже молоді українці мають не тільки вміти захищати себе, а й знати історію, традиції, мати розуміння того, що відбувається в країні, та бути гідними членами суспільства» – зазначив голова Львівської обласної молодіжної організації «Сокіл» Богдан Федун.

Учасники поділені на шість робочих груп. Вони будуть змагатись у двох блоках поєдинків – інтелектуальному та фізичному. До першого належать навички з медицини, топографії, дискусії, розробки проєктів, до другого – практичні вміння зі стрільби.

Зазначимо, що проєкт став переможцем конкурсу молодіжних проєктів, для реалізації яких надається фінансова підтримка в межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки.

Організувала вишкіл Львівська обласна молодіжна організація «Сокіл» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.